Plotové systémy

Plotové systémy dodáváme v různých provedeních a zajišťujeme jejich kompletní realizaci. V naší nabídce můžete nalézt stěnové systémy s různými výplněmi určené pro interiérovou i exteriérovou výstavbu. Hlavní výhodou je snadná a rychlá výstavba, mobilita a především moderní design.

Dalším plotovým systémem je gabionové oplocení, které je možné využít pro výstavbu opěrných zdí, okrasných zídek, pergol, lavic či stolů a jiných zahradních prvků. Dodáváme standardní, ale také atypické rozměry.  

Plotové systémy jsou dodávány v rozměrech dle individuálních potřeb zákazníka.

Mezi plotové systémy zahrnujeme z velké části GABION

Jsou to drátěné konstrukce se výbornými  vlastnostmi,  složené ze svařovaných panelů, vyplněné nejčastěji kamenivem nebo skleněnými kusy.

Vše pro gabiony, stavbu gabionů a gabionových konstrukcí najdete v našem specializovaném eshopu. Prodáváme kompletní sortiment související se stavbou gabionů a gabionových architektonických prvků. V případě zájmu o náš gabion Vám vyřídíme kompletní vizualizaci pro lepší představu a samozřejmě i realizaci.

Ke všem produktům Vám nabízíme odborné poradenství a profesionální montáž našimi vyškolenými a praxí prověřenými pracovníky, prohlédněte si naše vybrané realizace.